EU
Skip to content

OPIEKUJESZ SIĘ
OSOBĄ NIESAMODZIELNĄ?

Potrzebujesz wsparcia?

Doradcy opieki
Pielęgniarki
Fizjoterapeuty
Psychologa

Polityka prywatności


Polityka prywatności

 1. Niniejsza Polityka prywatności określa zasady przetwarzania i ochronę danych osobowych przekazanych przez użytkowników w związku z korzystaniem z witryny http://www.centrumplus.cmedica.pl/
 2. Administratorem Danych Osobowych jest Władysława Kus z siedzibą w Wiśniowej 449 (centrum@cmedica.pl) – informacje dostępne w zakładce KONTAKT.
 3. W trosce o bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych opracowano wewnętrzne procedury i zalecenia (Politykę Bezpieczeństwa Danych Osobowych wraz załącznikami), które mają na celu zabezpieczenie danych osobowych i zapobieganie udostępnianiu osobom nieupoważnionym.
 4. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody Użytkownika oraz w przypadkach, w których prawo upoważnia Administratora do przetwarzania danych osobowych, na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji umowy zawartej pomiędzy stronami.
 5. Dane osobowe są podawane dobrowolnie i zgodnie z prawem nie zostaną sprzedane ani udostępniane osobom trzecim.
 6. Do danych przesyłanych do Władysława Kus przysługuje Użytkownikom wzgląd, jak i prawo do modyfikacji oraz żądania zaprzestania przetwarzania danych w dowolnym momencie i wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 7. Przeglądane treści są identyfikowane poprzez adresy (URL) i przechowywane w dziennikach logów. Służą do administrowania serwisami i nie są ujawniane nikomu, poza osobami upoważnionymi.
 8. Witryna http://www.centrumplus.cmedica.pl/wykorzystuje pliki Cookies w celu dostosowania zawartości, tworzenia statystyk i utrzymania sesji (dane informatyczne przechowywane w urządzeniu końcowym Użytkownika).
 9. Zastrzegamy prawo do zmiany w Polityce Prywatności, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, zmiany prawa oraz rozwój naszego serwisu internetowego.
 10. Na stronie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych, które działają niezależnie od Centrum Medica i posiadają własne polityki dotyczące prywatności.
 11. W razie wątpliwości, co do któregokolwiek z zapisów niniejszej Polityki Prywatności jesteśmy do dyspozycji – dane można znaleźć w zakładce KONTAKT.
12 3333 216 691 444 994 Infolinia od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Polityka prywatności

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

w celu omówienia spotkania lub pytań dotyczących projektu

Wiadomość została wysłana poprawnie.

Dziękujemy za wiadomość, odezwiemy się do Panstwa najszybciej jak to możliwe.

Ups! Coś poszło nie tak :(

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza według poniższych komentarzy:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Cmedica z siedzibą w Wiśniowej w celu realizacji zgłoszenia dokonanego za pośrednictwem formularza kontaktowego.

  Adres do korespodencji
  Władysława Kus,
  32 - 412 Wiśniowa 449

  Adres do E-mail
  centrum@cmedica.pl